Přeskočit na hlavní obsah

Často kladené dotazy

Je to souhlasem ke zpracování osobních údajů. Abychom Vám mohli i nadále poskytovat všechny výhody BILLA Bonus clubu – slevy, kampaně, Direct Mail a elektronický newsletter, potřebujeme nový souhlas. Pro Vás se nic nezmění, ale BILLA potřebuje Váš souhlas, aby Vám mohla poskytovat všechny výhody tak, jako doposud. Stačí minutka Vašeho času. Je to vyžadováno novým nařízením Evropské unie.

Souhlasíte s tím, že BILLA může Vaše osobní údaje zpracovávat a zasílat Vám relevantní nabídky a poskytnou Vám narozeninovou slevu. Pouze BILLA a jí pověření zpracovatelé budou nakládat s Vašimi osobními údaji. Váš nový souhlas je vyžadován novým nařízením Evropské Unie.

Ne, vy již jste členem BILLA Bonus clubu. Abychom Vám mohli poskytovat všechny výhody, potřebujeme Váš souhlas ještě jednou.

Prosím vyplňte formulář Souhlasu na těchto webových stránkách  BILLA.

My Vaše osobní údaje chráníme a jsou u nás na 100% v bezpečí. Když Formulář podepíšete, bude mít všechny výhody BBC.

Pokud máte rád čerstvou zeleninu, můžete od nás dostat slevové kupony na rajčata nebo chřest, nebo pokud nemáte domácího mazlíčka, tak od nás nedostanete nabídku na krmivo pro psy nebo kočky.

Ne, nemusíte. Pokud však chcete od nás dostávat relevantní nabídky nebo informace o novinkách v Bille, potřebujeme Váš nový souhlas ke zpracování.

Je to nové nařízení Evropské unie, které upravuje nakládání s osobními údaji. 

Ne, nedostane. Vaše stávající karta je pořád platná.

Volejte na Infolinku Billa Bonus clubu na číslo 800 153 976.